© 2019 By Klára Bartošová - www.klarikaba.com

Můj příběh

 

Realitní makléři …. ano … tato profese ve mně nevyvolávala dobrý pocit. Až do doby, než jsem kupovala svoji zahradu,

která mě oslovila na první pohled. A světě div se, realitní makléřka byla úžasná dáma, která svoji práci dělala ráda a dobře.
A tady se to začalo lámat. 

Když jsem pak v roce 2014 potkala svého současného kolegu, udělal na mě také dojem. Fajn kluk, který pracoval pro kancelář s rodinnou atmosférou Aktivreality. A bylo rozhodnuto. Vždyť – reality mě vlastně celý život bavily – ráda jsem si prohlížela nabídky nemovitostí, líbil se mi interiérový design i architektonická práce. A měla jsem za sebou léta praxe s organizační
a manažerskou činností
. To vše hrálo pro.

 

První měsíce byly kouzelné. Potkávala jsem skvělé lidi a moc pěkné nemovitosti. Dařilo se mi prodávat, vše mě bavilo. Čerpala jsem cenné zkušenosti z realitního byznysu, školila se, jednala s klienty a sbírala plusové body. Ovlivněna koupí svého pozemku jsem si hned na úvod uvědomila, že chci spojovat lidi a místa. Vždyť místo, na kterém žijeme, ovlivňuje náš život.

A když ho vybereme dobře, ovlivňuje ho velmi pozitivně.

Brzy se však ukázalo, že určitou překážkou je moje zvýšená citlivost. Tento byznys není jen procházka růžovým sadem, a tak mě jednání některých lidí zraňovalo. Až tak, že jsem to chtěla vzdát a dělat práci, kde tuto přednost i těžkost v jednom mohu lépe využít. Masáže. 

Mezitím jsem dál ráda vysedávala na své zahradě, kde jsem si stihla postavit domek  (mimochodem další skvělá zkušenost pro práci v realitách) a nasávala energie přírody, mé učitelky.

Stále mě tento můj letitý koníček a realitní praxe přišly jako nebe a dudy. I když jsem svoji schopnost „číst“ energie
v jemněhmotném světě ze začátku v realitní činnosti používala, jakoby mě praxe přesvědčovala, že se to přeci sloučit nedá, že musím jít jinou pracovní cestou.

Až mi to jednoho pěkného dne došlo. Propojím to. Zkušenosti s makléřskou činností, obchodem a práci s energiemi, schopnost je cítit, pojmenovávat. Propojím to zcela vědomě. Tím se do mé práce vnesl nový potenciál, vše začalo být plastičtější, energičtější, celistvější, autentičtější. A tento přístup přináší spokojenost jak mě, tak klientům. Vnáší do mé práce cenný rozměr.
 

A tak kombinuji znalost realitního trhu, zkušenost s marketingem, diplomatické schopnosti s talentem nacítit se na konkrétní nemovitost, rozpoznat její klady a případné energetické zatížení, které lze odstranit a připravit ji tak na snadný prodej. Důležitou součástí mé práce je samozřejmě také spolupráce s dobrými právníky, spolehlivost, přesnost. 

Velký důraz kladu také na vytváření dobrých vztahů s klienty. Jsou pro dobrý obchod klíčové. V přívětivé atmosféře se zkrátka všemu lépe daří. A těší to vždy obě strany. 

A čím tohle vyprávění uzavřít? Nejsem dokonalá. Ale i o tom je život. V daném kontextu se však vždy snažím odvést maximum. 

Prodáváte-li nemovitost anebo ji hledáte, ráda se s vámi spojím a můžeme si popovídat buď osobně, či telefonicky.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now